قفسه فروشگاهی

مشتری باید بتواند امکان لمس کردن محصول را داشته باشد. به جز از تعداد طبقات که در بالا گفته شد، هیچ مانعی در جلوی قفسه فروشگاهی نباید باشد. همچنین عرض قفسه‌ها نباید به اندازه ای باشد که مشتری برای برداشتن کالا به دردسر نیافتد. به ویژه اگر کالایی پشت کالای دیگر باشد.

تمیزی قفسه

مشتری به پاکیزگی فروشگاه اهمیت زیادی می دهد. بهداشتی نبودن قفسه‌ها یک حس ناخوشایند را در آن‌ها ایجاد می‌کند که فروشگاه به بهداشت اجناس توجه خاصی نمی‌کند. از این رو بهتر است که حداقل هفته‌ای یکبار تمام قفسه های سوپرمارکت و محصولات را تمیز کنید.

انواع قفسه

در این چند سال و با افزایش تعداد فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها نیاز به قفسه دیواری فلزی بسیار بیشتر شده است . قفسه دیواری امروزه یکی از مهمترین و رایج ترین قفسه بندی های موجود در بازار می باشد که بیشتر در انبارها، مغازه،سوله ها و فروشگاه، سوپر مارکت، هایپرمارکت و غیره برای طبقه بندی اجناس و کالاها مورد استفاده قرار میگیرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قفسه فروشگاهی و انباری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلفن انبار

۰۹۱۹۲۰۰۰۲۶۶

تلفن کارخانه

۰۲۱۶۶۳۷۱۵۹۴

درباره ما :

مجموعه ام دو شلف، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع قفسه فروشگاهی و انباری آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مجموعه ام دو شلف

Call Now Buttonتماس بگیرید