عرضه قفسه
خانه / قفسه / قیمت خرید قفسه بندی استیل سردخانه

قیمت خرید قفسه بندی استیل سردخانه

قیمت خرید قفسه بندی استیل سردخانه بر اساس طبقات قفسه و شرایط بازار متفاوت می باشد. قفسه های سردخانه ایی همان طور که از نامشان پیداست برای نگهداری مواد غذایی در سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت خرید قفسه بندی استیل سردخانه

ضخامت استاندارد قفسه استیل سردخانه

ضخامت استاندارد قفسه استیل سردخانه

ضخامت استاندارد قفسه استیل سردخانه ۱٫۵ تا ۲ میلی متر می باشد. این قفسه ها برای نگهداری مواد مختلفی در سردخانه ها استفاده می شوند. همان طور که همه شما می دانید استیل ضد زنگ می باشد و همین باعث شده قفس های استیل ضد زنگ باشند. در سرد خانه ها رطوبت وجود دارد این قفس ها چون استیل هستند از اکسید شدن سطح آن ها جلوگیری می شود. این قفس ها به شکل های مختلفی مانند مسطح؛ مشبکی؛ پاتروکی یا نرده ای تولید می شوند. این قفسه ها به دو صورت چرخ دار و پایه دار تولید می شوند. نمونه پایه دار این محصولات باعث شده به راحتی بتوان آن ها را جا به جا کرد.

طبقات قفسه های سردخانه دارای پانچ هایی می باشند تا هوا به خوبی از زیر آن ها حرکت کند و نگذارد تا محصول فاسد و خراب شود. سطح طبقات این قفسه ها پهن می باشند تا محصولات به خوبی روی آن ها قرار بگیرند و به روی زمین پرت نشوند و از آسیب دیدن محصول جلوگیری شود. البته با توجه به موادی که روی این قفسه ها گذاشته می شوند سطح طبقات این قفسه ها داری پهنای مختلفی می باشد. تمام تولید کنندگان قفسه های سرخانه ای تلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارند. این قفسه ها در انبار ها هم قابل استفاده می باشند.

شما می توانید مطابق با نیاز خود این قفسه ها را در طبقات مختلفی خریداری کنید. این گونه محصولات در مقابل ضربه مقاومت بالایی دارند. به خاطر همین می توان سالیان سال از این ها استفاده کرد.

عمده فروشی قفسه بندی استیل سردخانه

عمده فروشی قفسه بندی استیل سردخانه

عمده فروشی قفسه بندی استیل سردخانه می تواند در آمد بالایی را نصیب شما کند. از مزیت های استفاده از قفسه ها در سرد خانه ها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • قفسه ها باعث می شوند بتوان به راحتی محصول مورد نظر را پیدا کرد.
  • این قفسه ها باعث می شوند محصولات روی زمین گذاشته نشوند. 
  • این قفسه ها ضد زنگ هستند. 
  • به راحتی می توان این قفسه ها را تمیز کرد.
  • امکان تولید این ها در اندازه و طبقات مختلف وجود دارد. 
  • این ها بسیار سبک می باشند ولی در حین حال استحکام بالایی دارند. 
  • علاوه بر سردخانه ها این قفسه ها در فروشگاه ها و مغازه ها هم قابل استفاده می باشند.
جهت دریافت مشاوره و یا خرید محصولات می توانید با ما تماس بگیرید
مدیر فروش: آقای صراف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 952 40 03 0912
پاسخگویی در واتس آپ: کلیک کنید
شماره تلفن : 94 15 37 66 -021
شماره تلفن انبار : 266 2000 0919
شماره فکس : 26 13 85 43 -021
کانال تلگرام: m2shelf@
پاسخگویی تلگرام: alo_m2@
اینستاگرام: m2shelf
پست الکترونیکی: info@m2shelf.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش قفسه فلزی رنگی پیچ و مهره

قفسه فلزی رنگی در رنگ های مختلف و سایزهای گوناگون برای استفاده در فضاهای مختلف اداری، تجاری عرضه می شود. قفسه های فلزی رنگی به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل و

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.