عرضه قفسه
خانه / قفسه پیچ و مهره / قفسه پیچ و مهره با قیمتی عالی در تهران

قفسه پیچ و مهره با قیمتی عالی در تهران

قفسه  پیچ و مهره با توجه به کارایی و عملکرد  قیمت معقولی و مناسبی دارند. قفسه پیچ و مهره  از معروف ترین و پر سابقه ترین و پر کاربرد ترین نوع قفسه بندی ها است.آن ها در  انواع مختلف قفسه فلزی سنگین و نیمه سنگین و سبک دسته بندی می شوند. این مدل قفسه ها باعث سازماندهی بیشتر فضا می شود و در دسترسی راحت تر به  وسایل بسیار موثر است. قفسه پیچ و مهره جز اولین نسل های قفسه فلزی بصورت انبوه است.با قفسه بندی فضای در دسترس میتوانیم بیشترین استفاده را ببریم. قفسه ها باعث می شود نظم بیشتری در فضا  داشته باشیم و در مغازه ها مشتری و افراد راحت تر و سریع تر به اجناس دسترسی داشته باشند و نصب بسیار راحتی دارند. برای ایمنی بیشتر قفسه بندی پیچ و مهره ای بهتر است چند صفحه (نبشی)بیشتر بگیریم و با استفاده از پیچ و مهره در قفسه بندی ها استفاده کنیم. قفسه بندی نبشی فاق بلند استقامت بیشتری دارد بخاطر پل های پشتیبانی که پشت قفسه نصب میشه.

معرفی برترین مدل های قفسه پیچ و مهره

برای معرفی برترین مدل های قفسه پیچ و مهره ای میتوان به قفسه فلزی مشبک  که از بهترین و پر مصرف ترین انواع قفسه است که در انبار ها و فروشگاه ها و مغازه ها و شغل های مختلف استفاده می شود اشاره کرد. قفسه بندی مخصوص پیچ و مهره با توجه به تعداد زیادی قفسه سوراخ دار  که روی صفحه آن است  و جای پیچ و مهره دارد مشبک نام گذاری شده. این قفسه بندی از پیچ و مهره و کفه و نبشی های سوراخ دار تشکیل شده. با جا گذاری خوب و جا به جایی پانل ها و صفحات و پیچ و مهره و اجزای تشکیل دهنده قفسات میتوان بار گذاری های مختلفی را برای آن ها ایجاد کرد. این مدل از قفسه ها به ابزار یا توانایی خاصی نیاز ندارد و به راحتی نصب میشود که همین مورد باعث محبوبیت بیشتر آن است. ابعاد قفسه  فلزی با توجه به کاربرد آن متفاوت است. قفسه پیچ و مهره بیشتر برای ابزار آلات سبک و کم حجم استفاده میشه. نوع نبشی در قفسه بندی پیچ و مهره ای با توجه به ارتفاع و تعداد طبقات مشخص میشه. برای جلو گیری از خوردگی قفسه بندی ها میتوانیم از مواد گالوانیزه و ضد خورنده نیز استفاده کنیم و بار گذاری و ذخیره محصولات و کالا ها در قفسه بندی پیچ و مهره ای به صورت دستی انجام می شود. قفسه بندی ها در مغازه ها باعث دسترسی راحت تر و آسیب ندیدن وسایل جا گذاری شده در آن ها می شوند. این نوع قفسه بندی با استفاده از نبشی پیچ و مهره ای در ابعاد چهار در چهار و چهار در هشت نصب می شود و نیاز به تکیه گاه یا دیوار ندارد.

خرید انواع قفسه پیچ و مهره زیر قیمت بازار

برای خرید انواع قفسه پیچ و مهره زیر قیمت بازار  کارشناسان و متخصصانی هستند که برای خرید این قفسه ها باید از آن ها مشاوره گرفت. قفسه مخصوص پیچ و مهره پر کاربرد ترین نوع قفسه ها است. قفسه های پیچ و مهره مدل های مختلفی دارن که بر اساس محلی که از آن ها می خواهیم استفاده کنیم از بین آن ها انتخاب می کنیم.

فروشندگان قفسه پیچ و مهره عمده در تهران

فروشندگان قفسه پیچ و مهره عمده در تهرانبرای پیدا کردن فروشندگان قفسه پیچ و مهره عمده در تهران می توان در سایت ها یا بصورت حضوری مراجعه کرد . قبل از خرید قفسه باید با توجه به کارایی و میزان استفاده از قفسه ها نوع آن را انتخاب کرد. شرکت های فروشنده این قطعات مشاور های مخصوص دارند و افراد قبل از خرید با مشاوره گرفتن می توانند قفسه مخصوص به نیاز خود را پیدا کنند.

فروش ویژه قفسه پیچ و مهره با حداقل قیمت

برای پیدا کردن فروش ویژه قفسه پیچ و مهره با حداقل قیمت  می توان از سایت های فروش آنلاین آن ها استفاده کرد هم چنین افرادی که به دنبال قیمت نبشی قفسه هستند می توانند به بازار و سایت ها مراجعه کنند. قفسه فلزی قیمت های بسیاری ندارند و با توجه به کارکرد آن قیمت آن متناسب است.

جهت دریافت مشاوره و یا خرید محصولات می توانید با ما تماس بگیرید
مدیر فروش: آقای صراف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 952 40 03 0912
پاسخگویی در واتس آپ: کلیک کنید
شماره تلفن : 94 15 37 66 -021
شماره تلفن انبار : 266 2000 0919
شماره فکس : 26 13 85 43 -021
کانال تلگرام: m2shelf@
پاسخگویی تلگرام: alo_m2@
اینستاگرام: m2shelf
پست الکترونیکی: info@m2shelf.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.