عرضه قفسه
خانه / قفسه فروشگاهی / قفسه جدید فروشگاهی برای سوپرمارکت با قیمتی عالی

قفسه جدید فروشگاهی برای سوپرمارکت با قیمتی عالی

امروزه یکی از مهم ترین المان های  شهری، سوپر مارکت ها شناخته می شود. عموم مایحتاج روزانه ی خانوارها از طریق سوپر مارکت ها فراهم می گردد.

در این میان برخی سوپرمارکت ها دارای مشتریان بیشتر و پر و پا قرص تند و برخی از رکود و کسادی بازار فروش رنج می برند. دلیل این تفاوت در میزان فروش مورد سوال بسیاری از افرادی است که به تازگی وارد بازار کار شده و یا با رکود در شغل خود مواجه هستند.

یکی از مهم ترین عوامل رونق برخی سوپرمارکت ها، دکوراسیون و قفسه های آن می باشد. چرا که قفسه جدید سوپرمارکت، دارای فضای بیشتر جهت جای گیری اقلام متنوع می باشد که با تفکیک محصولات، موجب سهولت در یافتن و خرید توسط خریداران می گردد.

قفسه جدید فروشگاهی برای سوپرمارکت با قیمتی عالی

قیمت خرید جدید ترین مدل قفسه سوپرمارکت

قیمت خرید جدید ترین مدل قفسه سوپرمارکتقیمت خرید جدیدترین مدل قفسه سوپرمارکت بر اساس فاکتورهای زیر تعیین می گردد:

  1. ابعاد قفسه فلزی
  2. متریال به کار رفته در ساخت قفسه 
  3. تعداد طبقات قفسه
  4. پوشش به کار رفته برای قفسه 

به عنوان مثال، قفسه  فروشگاهی محلی دارای ابعاد کوچکتر و متناسب با سایز مغازه طراحی می شود، در صورتی که قفسه هایپر مارکت دارای طول و عرض بیشتر و متناسب با ابعاد بزرگ هایپر مارکت و عمق بیشتر طبقات، جهت جای گذاری محصولات بیشتر می باشد. طبیعتا، قفسه هایپر مارکت با ابعاد بزرگتر دارای قیمت بیش تر از قفسه فروشگاهی محلی می باشد.

فروش انواع قفسه سوپرمارکت با بهترین قیمت

فروش انواع قفسه سوپرمارکت با بهترین قیمتفروش انواع قفسه سوپرمارکت با بهترین قیمت توسط کارگاه های تولیدی داخلی صورت گرفته که با مراجعه مستقیم و یا از طریق وب سایت های آن ها می توان خریدی مقرون به صرفه تر انجام داد. چرا که واسطه های خرید حذف شده و خرید مستقیم با بهترین قیمت صورت می گیرد. در این میان، دوفاکتور اصلی تعیین کننده برای خرید موفق قفسه سوپرمارکت با بهترین قیمت وجود دارد:

  1. شناخت کارگاه و اطمینان از کیفیت ساخت محصولات
  2. شناخت متریال مصرفی توسط آن ها

قیمت قفسه فلزی با توجه به کارآیی آن بسیار مقرون به صرفه تر بوده چرا که مشمول مرور زمان نمی گردد، شکستگی و فرسودگی در قفسه های فلزی کمتر است، در صورت تمایل می توان با توجه به دکوراسیون فروشگاه و سوپر مارکت رنگ آن را تغییر داد.

خریدار قفسه سوپرمارکت در تهران

خریدار قفسه سوپرمارکت در تهران

امروزه با وجود انواع فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها، رقابتی تنگاتنگ میان فروشندگان اقلام مختلف به خصوص سوپرمارکت ها وجود دارد.

خریدار قفسه سوپرمارکت در تهران می تواند به توجه به ابعاد قفسه مورد نیاز و متریال مورد نظر خود قفسه ی فروشگاهی تهیه نماید، که موجب بهتر دیده شدن فروشگاه و جلب مشتری گردد.به عنوان مثال قفسه فلزی با توجه به سطح آن می تواند پاسخ گوی طیف گسترده ای از نیازهای مختلف فروشندگان گردد. قفسه فلزی بر اساس اقلامی که برای فروش به کار می رود به دو دسته:

  1. قفسه فلزی یکپارچه
  2. قفسه فلزی مشبک

تقسیم می گردد.

برترین برند برای خرید قفسه سوپرمارکت

برترین برند برای خرید قفسه سوپرمارکتبرترین برند برای خرید قفسه سوپرمارکت برندی است که پاسخ گوی نیاز مشتریان با هر بودجه و سلیقه گردد.عموما قفسه مغازه ام دی اف برای کاربردهایی از قبیل: صنف پوشاک و… به کار می رود، طبیعتا فردی که به دنبال خرید قفسه فروشگاهی ام دی اف می باشد، از خرید و مطالعه درباره ی قفسه های فلزی لذتی نمی برد و به دنبال برند های تولید کننده ی ام دی اف می باشد، همچنین فردی که قفسه ی پیچ و مهره ای می خواهد، محصولات ام دی اف نمی تواند توجه اش را جلب نماید.

یکی دیگر از عوامل تعیین برترین برند، ارگونومی ساخت و به کارگیری قفسه ها می باشد.چرا که تولید قفسه فروشگاهی در صورتی موفق و معتبر می باشد که موجب جلب توجه و رضایت مشتریان می گردد. به عنوان مثال قیمت قفسه پیچ و مهره ای، اندکی بالاتر از قفسه های فیکس می باشد، چرا که قفسه های پیچ و مهره ای قابل رگلاژ بوده و ابعاد و طول قفسه های  آن می تواند با توجه به دکوراسیون فروشگاه تغییر نماید.

جهت دریافت مشاوره و یا خرید محصولات می توانید با ما تماس بگیرید
مدیر فروش: آقای صراف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 952 40 03 0912
پاسخگویی در واتس آپ: کلیک کنید
شماره تلفن : 94 15 37 66 -021
شماره تلفن انبار : 266 2000 0919
شماره فکس : 26 13 85 43 -021
کانال تلگرام: m2shelf@
پاسخگویی تلگرام: alo_m2@
اینستاگرام: m2shelf
پست الکترونیکی: info@m2shelf.com

مطلب پیشنهادی

طراحی قفسه های فروشگاهی در شیک ترین مدل ها

طراحی قفسه های فروشگاهی در شیک ترین مدل ها در شرکت های تولیدی انجام می شود، این شرکت های تولیدی مطابق با استانداردهای بین المللی به طراحی انواع قفسه می پردازند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.