عرضه قفسه
خانه / قفسه بندی گالوانیزه / شرکت های قفسه بندی گالوانیزه قارچ

شرکت های قفسه بندی گالوانیزه قارچ

قفسه بندی گالوانیزه یکی از روش های مرسوم ایجاد قفسه برای پرورش قارچ می باشد که به دلیل ویژگی های مثبت فراوان همواره مورد توجه کارآفرینان در این عرصه قرار گرفته است. شرکت های قفسه بندی گالوانیزه قارچ در شهرهای مختلف کشور به فعالیت مشغول هستند. این مراکز با عرضه نمونه های باکیفیت از این کالا می توانند در اجرای بخشی از پروژه ساخت مرکز پرورش قارچ به کمک صاحبان شغل بیایند. سایت اینترنتی ما که در این زمینه فعالیت دارد آماده ارائه پاسخ به پرسش های مشتریان در این زمینه می باشد.

شرکت های قفسه بندی گالوانیزه قارچ

مقاومت قفسه گالوانیزه در مقابل فرسودگی

مقاومت قفسه گالوانیزه در مقابل فرسودگی قفسه های فلزی از بادوام ترین قفسه های موجود در بازار است که مزایا و البته معایبی دارد که از جمله آن می توان به زنگ زدگی و تغییر رنگ اشاره نمود؛ این مسئله با طراحی قفسه گالوانیزه رفع شده است. اما چگونه!؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اصولا گالوانیزه کردن یک فلز یعنی ایجاد لایه ای از فلز روی بر سطح آن؛ این عمل از ورود مواد خورنده و آسیب زا به فلز زیرین جلوگیری می نماید و مقاومت آن در برابر فرسودگی را به طرز قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. این حد از استحکام به اندازه ای ست که اگر در طول زمان پوشش روی از بین برود، فلز زیرین کماکان بدون آسیب باقی مانده و دچار زنگ زدگی نمی شود.
مزایای استفاده از قفسه گالوانیزه در تولید قارچ:

  • مقاومت و طول عمر بالا
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • امکان بازرسی آسان
  • قابلیت اطمینان بالا
  • سهولت در تمیز کردن

طراحی قفسه های مربوط به نگهداری از قارچ از جنس گالوانیزه، با توجه به اینکه پرورش قارچ در محیطی مرطوب انجام شده و آبیاری آنها ممکن است فضا را با مقداری از رطوبت و خیسی روبرو کند، می تواند گزینه ای مناسب و مفید باشد؛ این امر با در نظر گرفتن حساسیت قارچ ها به رطوبت و کاهش کیفیت محصولات تولیدی در چنین شرایطی، اهمیت مضاعف پیدا می کند.
مقاومت قفسه گالوانیزه علاوه بر زنگ زدگی در برابر عوامل دیگر مانند آسیبهایی احتمالی در زمان حمل و نقل نیز مشهود می باشد.

آخرین قیمت قفسه بندی کردن گالوانیزه قارچ

آخرین قیمت قفسه بندی کردن گالوانیزه قارچ قفسه بندی کردن بخش اعظمی از هزینه طراحی در پروژه ساخت سالن پرورش قارچ را شامل می شود. عدم توجه به اصول قفسه بندی برای صاحبان این شغل خسارت های گزافی را به بار می آورد.
معمولا این عمل یکبار انجام می شود و پس از ساخت امکان طراحی مجدد و بهسازی بسیار هزینه بر خواهد بود؛ پس لازم است که در این مورد تا حد امکان از خساست پرهیز شده و صرفه جویی نشود.
قیمت قفسه بندی کردن با توجه به روش های مختلف، متغیر است. قفسه بندی گالوانیزه به عنوان رایجترین روش در این پروژه می بایست با رعایت اصول و استانداردهای لازم توسط افراد با مهارت صورت بگیرد. 

جهت دریافت مشاوره و یا خرید محصولات می توانید با ما تماس بگیرید
مدیر فروش: آقای صراف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 952 40 03 0912
پاسخگویی در واتس آپ: کلیک کنید
شماره تلفن : 94 15 37 66 -021
شماره تلفن انبار : 266 2000 0919
شماره فکس : 26 13 85 43 -021
کانال تلگرام: m2shelf@
پاسخگویی تلگرام: alo_m2@
اینستاگرام: m2shelf
پست الکترونیکی: info@m2shelf.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.