عرضه قفسه
خانه / قفسه پيچ و مهره اي / خرید و فروش قفسه بندی انباری دست دوم

خرید و فروش قفسه بندی انباری دست دوم

خرید و فروش قفسه بندی انباری دست دوم را میتوان با قیمت پایین تری نسبت به قفسه بندی نو تهیه کرد . لازم به ذکر است که قفسه بندی کارکرده در بعضی اوقات که نوسانات قیمت دلار و به تبع آن قیمت ورق و قیمت فراوری ورق و آهن به قفسه بندی پیش می آید ، خرید قفسه بندی کارکرده توجیح پیدا میکند .

خرید و فروش قفسه بندی پیچ و مهره ای
قفسه بندی مشبک انباری
پایه قفسه بندی ۴ در ۸ با ابعاد سفارشی

فروش قفسه بندی انبار در تهران

فروش قفسه بندی انبار در تهران ، معمولا و غالبا قفسه های انباری کارکرده در سایز های استاندارد موجود هستند یعنی با طول ۹۵ سانتیمتر خرید و فروش می شود . اما عرض یا عمق قفسه های انباری کارکرده در سایز های ۴۰ سانتیمتر تا ۶۰ سانتیمتر ، ابعاد استاندارد نامیده می شود . و ابعاد استاندارد کارکرده قفسه بندی انباری در بیشتر مواقع برای فروش موجود می باشد .

قفسه بندی پیچ و مهره ای با عمق ۴۰ سانتیمتر
خرید انواع قفسه بندی کارکرده پیچ و مهره ای
قفسه بندی بایگانی (قفسه بندی پیچ و مهره ای ذونکن )

خرید اینترنتی قفسه فلزی انباری

خرید اینترنتی قفسه فلزی انباری ، برای خرید از طریق اینترنت کافی است ابتدا نیاز شما مشخص شود ، برای انجام اینکار باید شما طول و ارتفاع مکانی رو که میخواهید قفسه بندی کنید اندازه گیری کنید . بعد از اینکار شما باید برای خودتان عمق یا عرض قفسه مورد نظر با توجه به نیاز خودتان را که در سایز های ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ که این سایز ها عمق قفسه یا عرض قفسه می باشد ،

با مشخص شدن این چند پارامتر به راحتی میتوانید قفسه بندی خود را تلفنی یا از طریق واتساپ به کارشناسان فروش سفارش دهید و بعد از واریز مبلغ فاکتور اجناس مورد نیاز خود را درب منزل و یا شرکت خود تحویل بگیرید . با توجه به اینکه قفسه بندی یک محصولی است که فروش و اجرا آن با هم در امیخته شده امکان ارسال سفارش با نصاب قفسه بندی هم امکان پذیر است.

قفسه بندی با ارتفاع ۲ متر در ۵ طبقه
قفسه بندی با طول ۶۰ و ۷۰ سانتیمتر
قفسه بندی ۵۰ در ۷۰ متناسب با نیاز
جهت دریافت مشاوره و یا خرید محصولات می توانید با ما تماس بگیرید
مدیر فروش: آقای صراف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 952 40 03 0912
پاسخگویی در واتس آپ: کلیک کنید
شماره تلفن : 94 15 37 66 -021
شماره تلفن انبار : 266 2000 0919
شماره فکس : 26 13 85 43 -021
کانال تلگرام: m2shelf@
پاسخگویی تلگرام: alo_m2@
اینستاگرام: m2shelf
پست الکترونیکی: info@m2shelf.com

مطلب پیشنهادی

قفسه پيچ و مهره اي با کمترین قیمت ممکن

بسیاری از کسانی که قصد راه اندازی فروشگاه کوچک و یا بزرگ را دارند، به خوبی می دانند که یکی از ملزومات اصلی این فروشگاه ها، قفسه است که بتوان اجناس مختلف را به ر